سرویس آرکوپال بورمیولی 26 پارچه مربع مدل رزفانتزی آبی – BORMIOLI PARMA BLUE ROZ 26 PCS DINNERWARE SET

سرویس غذاخوری آرکوپال
بورمیولی اسپانیا
6 نفره شامل:
6 عدد بشقاب پلو خوری
6 عدد بشقاب خورش خوری
6 عدد کاسه ماست
6 عدد پیش دستی
1 عدد کاسه بزرگ
1 عدد دیس

تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصالت محصول

ارسال سریع
تیپاکس در شهرستان
پرداخت درب منزل درشهرتهران

این محصول به صورت بازو
غیر ست قابل فروش میباشد

خریدباتخفیف
سرویس آرکوپال بورمیولی اسپانیا

خرید با تخفیف

توضیحات

 سرویس پذیرایی آرکوپال بدلیل استفاده ی بسیار بالا و نیز علاقه مصرف کنندگان به این نوع ظروف پذیرایی وهمچنین سبک بودن آن نسبت به چینی  باعث رونق بیش از پیش تولید وپخش انواع ارکوپال در سراسر جهان شده است که یکی از انواع آرکوپال،آرکوپال اسپانیا با نام برند بورمیولی که دارای تنوع در ظروف از نظر  قالب که شامل گرد،بیضی ومربع میباشد واز نظر کیفیت به دلیل استفاده از فرمول شیمیایی با استاندارد ها ی جهانی مربوطه همان کیفیت و زیبایی را دارا میباشد.

ازاین ظروف آرکوپال درماکروفر و ماشین ظرفشویی با اطمینان می توان استفاده نمود. سرویس های آرکوپال برمیولی هم سبک است و هم از نظر قیمت بسیار مرقون به صرفه میباشد. برمیولی ساخت کشور اسپانیا میباشد ودارای رنگهای بسیار متنوعی که در کوره با دمای بسیار بالا  پخت میشود طراحی و اجرا شده است و دارای ضمانت رنگ وطرح میباشد.تعداد تکه های موجود در ظروف بر اساس تحقیقات انجام شده بسیارکامل و مصرفی میباشد و ظروف اضافه ای که مصرف زیادی ندارند را ندارد.

از طرح های جدید و زیبای بورمیولی است که با طراحی زیبا و در رنگ های چشم نواز تولید شده است و همه ی طرح هایمحصولات بورمیولی در سه قالب گرد، بیضی و مربع تولید می شود. بورمیولی برند معروف و شناخته شده کشور اسپانیا در زمینه تولید ظروف آرکوپال است.

                                                      

 
 

 

 چرا آرکوپال ،لومینارک را انتخاب کنیم ؟

 

کلیه محصولات آرکوپال قبل از تایید خصوصیات فروش و درج محتوای تبلیغاتی آن بر روی بسته بندی، باید از مراحل ویژه ای‌ عبور کنند.

تمام سرویس‌های غذا خوری و ظروف پذیرایی در آزمایشگاه کنترل که همهٔ ابزار جهت آزمایش ظروف برای استفادهٔ مکرر روزانه در آن مهیاست، مورد بازبینی قرار می‌‌گیرند. اگرچه، کنترل در طول مراحل تولید در کلیه خطوط تولید نیز به صورت جداگانه انجام می‌‌شود کنترل مضاعفی که انجام می‌‌شود کیفیت تولید را از نظر آماری نیز تایید می‌‌نماید. لازمه انتخاب آرکوپال،لومینارک آگاهی‌ از مشخصات فنی‌ محصولات آن می‌‌باشد.

 

 

آرکوپال مقاوم است

در طول مرحلهٔ تولید، بسیاری از وسایل سرویس غذا خوری آرکوپال (بشقاب پلو خوری،بشقاب غذاخوری،خورشت خوری، پیش دستی‌، کاسه ماست، کاسه ترشی،کاسه بزرگ،دیس،نمکدان،لیوان وپارچ،فنجان ،نعلبکی) در یک درجهٔ حرارت بسیار بالا قرار گرفته و بعد به طور ناگهانی سرد شده تا میزان مقاومت آن در برابر تغییرات ناگهانی دما و یا سرد و گرم شدن بالا رود.

مقاومت محصولات آرکوپال ۳الی ۴برابر محصولات با ضخامت مشابه است به همین دلیل میتواند تغییرات ناگهانی دما را بدون هیچ آسیبی‌ متحمل شود

 

 

آرکوپال ایمن در مایکروفر

در سرویس غذا خوری آرکوپال تست پاندولی که برای ظروف نوشیدنی انجام می‌گیرد بدین صورت است که با میله ای اهرمی از جنس مرمر به لیوان ضربه زده تا در لبه های شوک ایجاد کرده تا از میزان مقاومت آن اطمینان حاصل شود


محصولات مقاوم آرکوپال همچنین قادر به تحمل تغییر دمای بالغ بر ۱۳۵درجه سانتیگراد می‌‌باشند تا جایی‌ که حتی می‌‌توانید ظرف را به محض بیرون آوردن از فریزر داخل میکرویو بگذارید تا گرم شود "ما هر وسیله ای‌ را با تجسم کارایی آن مطالعه کرده: این بدان معنی است که جنس هر محصول و مقاومت آن مطابق کارایی آن تعریف و تعیین می‌‌گردد.

برای مثال، ما از شیشه مقاوم شفاف برای ظروف داخل مایکرویو، از بوروسیلیکات برای ظروف مورد استفاده بر روی اجاق گاز و از ویتروسرامیک برای طبخ در فر استفاده می‌‌کنیم.

یکی‌ از مراحل آزمایشات ما این است که ظرف را تا حد دمای اجاق گاز گرم کرده و بعد آنرا بلافاصله داخل آب سرد کرده، اگر ظرف مقاومت کرده و نشکند، میتواند بدون هیچ مشکلی برای استفادهٔ روزمرهٔ شما نیز مناسب باشد

 


آرکوپال ایمن در ماشین ظرفشویی

کلیه ظروف سرویس آرکوپال قابل استفاده در ماشین ظرفشویی می‌ باشند.

آزمایشات انجام شده در لابراتوار تضمین کنندهٔ این است که طرح و نقش و یا برق و جلای ظروف با استفاده مکرر در ماشین ظرفشویی و ضربات ناشی‌ از آن از بین نمی‌‌روند


در داخل دیوار یکی‌ از سالن های های آزمایشگاه کنترل کیفیت تعداد زیادی ماشین ظرفشویی تعبیه شده است تا ظروف به ترتیب جهت کنترل کیفیت شستشو مورد آزمایش قرار گیرند.

ظروف گاهی تا ۱۰بار در داخل ماشین ظرفشویی با انواع پودرهای شوینده شسته شده تا از میزان مقاومت آن در هنگام استفاده در ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل شود در حقیقت، آزمایشاتی که اینجا انجام میشود، به مراتب دقیقتر و جدی تر از استفادهٔ روزمره بوده، چرا که لک و جرم ظروف نشسته خود به نوعی از نقش و طرح ظروف در مقابل حتی قویترین مواد شوینده محافظت می‌کند، ولی‌ این در مورد آزمایشات لومینارک صدق نمیکند.

دوام سرویس آرکوپال، لومینارک خیلی‌ بیشتر از آن چیزی است که درباره‌اش تبلیغ می‌‌شود

 

 

 لومینارک قابل انباشت

تمام محصولات لومینارک که آرم قابل انباشتن را داراست، از جنس شیشهٔ مقاومی ساخت شده که آنرا در مقابل تغییرات ناگهانی مکانیکی و حرارتی مقاومتر می‌‌کند

 

 

 

  چرا خانه آرکوپال و سایت آف چری دات کام

 

 

خانه آرکوپال

 

 

آرکوپال فرانسه،آرکوپال اسپانیا،آرکوپال چین،آرکوپال آمریکایی

 

جهیزیه عروس که شامل لوازم خانه وآشپزخانه ،لوازم برقی،لوازم غیر برقی ،ظروف پذیرایی ،سرویس های پذیرایی چینی،قاشق وچنگال،فرش وسایر لوازم است که همیشه هم باعث سردر گمی عروس خانم های محترم است و هم لذت و ذوق خاصی در آنها ایجاد میکند که همیشه خاطرات آن با خانواده ها همراه است در میان جهیزیه یکی از محصولات ضروری ومهم سرویس آرکوپال میباشد که معروف ترین آنها لومینارک یا سرویس آرکوپال فرانسه میبباشد که همیشه از نظر طرح و تنوع تکه های ظروف در بازار براساس نیازمشتری وخریداران همراه بوده است واز پر فروش ترین محصولات خانه وآشپزخانه میباشد.

بعد ازارکوپال فرانسه ،آرکوپال اسپانیا نیز به دلیل استفاده از همان تکنولوژی و کم کردن هزینه ها توانسته نیاز های مشتریان و مخاطبان هدف خود را برآورده نماید.

بدلیل پیشرفت سریع تکنولوژِی و سرعت فراگیری و استفاده از دستگاه ها،تجهیزات و امکانات جدید در سراسر دنیا و وجود بازار بسیار قوی فروش آرکوپال  آرکوپالهای دیگری هم در بازار به وجود آمده اند که شامل آرکوپال چین،آرکوپال آمریکا وآرکوپال ایرانی میباشد که بدلیل اینکه  تکه های مفیدی دارد و از نظر کیفیت همتراز آرکوپال فرانسه قرار میگیرند و هم از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و اقتصادی تر است به همین دلیل مورد توجه خریداران قرا گرفته است.

آرکوپال از نظر تکه های موجود در سرویس شامل سرویس آرکوپال 26 پارچه ،سرویس آرکوپال 38پارچه،سرویس آرکوپال 44 پارچه،سرویس آرکوپال 46 پارچه و سرویس های نفرات بالا میباشد و همچنین از نظر شکل ظروف شاملآرکوپال بیضی،آرکوپال 4گوش یا مربع،آرکوپال گرد میشود و از نظر تنوع گل یا طرح بیش از 1000 طرح متنوع دارد.مجموعه آف چری دات کام  علاوه بر ارائه محصولات لومینارک فرانسه اصل وآرکوپال اسپانیا و غیره در زمینه طراحی وچاپ برروی آرکوپال با طرحخاص و سفارشی نیز فعالیت دارد.

این سرویس ها در کوره با چاپ کوره ای در دمای حدود 600 درجه انجام میشودو دارای ضمانترنگ وچاپ میباشد که باعث ایجاد تنوع بسیار زیاد در طرح، رنگ و شکل در زمینه آرکوپال شده است.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرویس آرکوپال بورمیولی 26 پارچه مربع مدل رزفانتزی آبی – BORMIOLI PARMA BLUE ROZ 26 PCS DINNERWARE SET”